150pxlogo

Bilgi ve Randevu

Sağlık Köşesi

Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe

Ulthera HIFU Nasıl Uygulanır? Ulthera yani ameliyatsız yüz germe yanak estetiği işlemi uygulamasında transducer adı verilen ultrasound başlık cilde değdirilerek cilt ve cilt altı doku cihazın monitöründe görüntülenir.

Kalp ve Hipertansiyon Hastalarında Diş Tedavisi

Kalp ve hipertansiyon hastalarına yapılan diş müdahaleleri öncesi alınacak küçük önlemler, hastaları büyük risklere karşı önemli ölçüde korur. Bu sebeple hastalığıve kullandığı ilaçlar bilinmelidir.

Koroner BT Anjiyografi İşlemi

Halk arasında ‘sanal anjiyografi’ olarak da bilinen koroner BT anjiyografi yöntemiyle hastanın damarlarındaki kalsiyum yani kireçlenme düzeylerine bakılabilir ve bunların neden olduğu darlıklar net olarak değerlendirilebilir.

Bireysel Terapi Nedir, Nasıl Uygulanır?

Gündelik hayatta da kolayca karşılaşabileceğimiz bir takım olumsuz ruh halleri yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bu gibi sorunlar da bireysel terapi desteği ile çözüme ulaştırılabilir.

Hipertansiyon Tedavisi

Sizlere sık karşılaşılan bir toplum sağlığı probleminden hipertansiyondan bahsetmek istiyorum. Tansiyon kalbin vücuda kanı dağıtmak için kullandığı bir güçtür.

Migren ile Yaşama

Kabaca her 5 kadından ve her 10 erkekten 1’inde görülen migren hastalığı yanlış teşhislerle zaman kaybedilmesi yada doğru tedavi edilmemesi nedeniyle pek çok kişinin hayat kalitesini bozmaya devam ediyor.

Web sitemizi iyileştirmek amacıyla geliştirme çalışmalarımız sürmektedir.

Bu süreçte, bazı bölümler tam olarak işlevsel olmayabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.