Hakkımızda

Kurumumuz 2004 yılında kalp hastalıklarının erken teşhis ve tedavisini yapmak üzere Göztepe Kardiyoloji Merkezi olarak faaliyetlerine başlamıştır. 2013 yılı Ocak ayında 15 yıldır faaliyet gösteren Sinerji Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezini de bünyesine katmış, ek branşların da katılımı ile Medipoint Tıp Merkezi adını aldı.

Medipoint Tıp Merkezi bünyesinde kardiyoloji, fizik tedavi-rehabilitasyon, endoskopi, dahiliye, göğüs hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları, göz hastalıkları, çocuk hastalıkları, psikoloji, psikiyatri, nöroloji, kadın hastalıkları, medikal estetik, laboratuvar hizmetleri, EMG, ozon tedavi ünitesi gibi önemli birçok tıbbi birimi barındırmaktadır.

Bilgisayarlı Tomografi ile Koroner Anjiyografi

Damar tıkanıklığından endişe etmeden, hastaneye yatmadan 5 dakikada Bilgisayarlı Tomografi ile Koroner Anjiyografi olabilirsiniz.

Ailenizde kalp hastalığı varsa kalp damarlarınızı koroner anjiyografi ile kontrol ettirebilir; erken önlem alabilirsiniz.

Düşük Radyasyonlu Kemik Yoğunluğu Ölçümü - QCT

Kemik erimesine bağlı kalça kırıkları, menopoz sonrası kadınlarda daha sık görülmektedir.

Merkezimizde, klasik yönteme göre daha kesin sonuç veren Düşük Radyasyonlu Tomografi cihazımızla ‘Kemik Yoğunluğu Ölçümü’ (QCT) yapılmaktadır.

Skolyoz Tedavisinde Schroth Yöntemi

Terapi yaklaşımı özellikle adölesan dönemde ve yetişkinlerde skolyoz veya postür bozukluğu teşhisi almış her bireyde kullanılmaktadır.

Ameliyat öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere tüm skolyoz tedavi aşamalarında yardımcı olabilmektedir.

Vizyonumuz

Butik hizmet anlayışıyla, mükemmeliyetçi tavrı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve mutluluğundaki kararlılığı, üst düzey teknolojik ve çağdaş imkanları, farklı ve öncü uygulamaları, kendini mesleğine adamış uzman kadrosu ile sektörde özellikle tercih edilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Medipoint Tıp Merkezi olarak misyonumuz, hizmet anlayışımızdaki yaklaşımımızla toplumun yaşam kalitesini yükseltirken, sağlık sektörünün gelişimine de katkı sağlamak, akademik çalışmalara ve sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi, teknoloji ve uygulamaların geliştirilmesine destek sağlamak, entegre olmak, teşhis ve tedavi sürecinin en önemli halkası olan nitelikli hekimler ve eğitimli sağlık personelimiz ile toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hizmetı sunmak.

Merkezimizde uyguladığımız özellikli işlemler, tanı ve tedavi yöntemleri...

Düşük Radyasyonlu Kemik Yoğunluğu Ölçümü - QCT
Bilgisayarlı Tomografi ile Koroner Anjiyografi
Saç Ekimi
HPV Aşısı
Felç Tedavisinde Nöroteknoloji
Rinoplasti

Kalite Politikası

Medipoint Tıp Merkezi, tüm sağlık faaliyetlerini yürütürken çevreye etkilerini tespit etmekte ve varsa olumsuz etkileri en aza indirmek için gerekenleri yapmaktadır. Enerjiyi ve kaynaklarının etkin kullanılmasının yanı sıra, tıbbı atıkların kontrol altında tutulması ve çevresel etkilerinin en uygun tekniklerle minimize edilmesini sağlamaktadır. Çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği bilincinin tüm çalışanlar tarafından yaşatılabilmesi için gerekli olan duyuru, eğitim, bilinçlendirme faaliyetlerini gerçekleştirip gerekli önlemleri almaktadır.

Size ulaşmamızı ister misiniz?

Butona tıklayın, kısa formu doldurun!